استقلال نفت را برد آماده برای داربی ۹۸

[ad_1]

در آخرین دیدار از روز اول هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال، استقلال و صنعت نفت آبادان از ساعت 20 در ورزشگاه آزادی مقابل هم صف آرایی کردند که این دیدار با یک گل به نفع شاگردان فرهاد مجیدی پایان یافت.

امیرحسین حسین‌زاده در دقیقه ۳۲ برای استقلال گل زد.

با این پیروزی، استقلال 54 امتیازی شد و نوار شکستناپذیری آبی ها در این فصل به 22 هفته رسید و از اختلاف امتیاز آبی ها در صدر جدول با پرسپولیس در عدد 6 باقی ماند. به این ترتیب استقلال در شرایط کاملاً خوب و آیده‌آل آماده داربی ۹۸ تهرد. صنعت نفت آبادان هم که هفته قبل پرسپولیس را کاست داده بود، با 30 امتیاز در عدد 30 و رتبه هفتم جدول جا خوش کرد.

نیمه اول

در دقیقه 10 ضربه سر چکچکی آرمان رمضانی در رستانه ورود به صنعت نفت توسط فرزین گروسیان دفع شد.

در دقیقه 12 ارسال توپ به روی دروازه صنعت نفت آبادان از روی نقطه کرنر، با ضربه سر رافائل سیلوا از کنار دروازه به بیرون رفت. ، با کنترل حسینزاده همراه بود که در آخرین لحظات در دقیقه 18 ارسال یامگا به داخل جریمه، توپ مدافع نفت را دفع کرد و در ادامه با پای آمانوف به بیرون رفت.

گل: در دقیقه 32، روی ارسال بسیار خوب کوین یامگا بشکند داخل یامگه شش قدم صنعت نفت، امیرحسین حسینزاده روی سر امید خالدی، ضربه سر زد و دروازه حریف را گگود.

در دقیقه 37، شوت محمود مطلقزاده به سمت نقطه دروازه حسینی، با مشت و دفع توپ توسط کاپیتان استقلال همراه بود.

نیمه دوم

در دقیقه 52، عارف غلاف روی توپ سرگردان در داخل محوطه جریمه، موفق به جرودن دروازه گروسیان شد، اما کمک داور این گل را در موقعیت آفساید تشخیص داد.

در 56، حرکت انفرادی آمانوف با نفوذ حسینزاده باعث شد و در ادامه پاس رو به عقب او به عقب او به مهدیپور رسید که قدر این موقعیت مناسب را نداناسب را نداناسب را ندانست. در دقیقه ۷۱، فرصت خوبی برای حردانی خلق شد که شوت او به اوت رفت.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، صالح حردانی (وریا غفوری ۸۱) رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی، مهدی مهدیپور، عزیزبک آمانوف (سعید مهری ۸۱) رضا آذری (زبیر نیک نفس ۴۶) امیرحسین حسینزاده (سبحان خاقانی ۷۵) کوین یامگا و آرمان رمضانی ارسلان مطهری ۵۷).

ترکیب صنعت نفت آبادان: فرزین گروسیان، رضا یزدان دوست، میثم تهیدست، احمد شریعت زاده (فاخر تهامی 39) امید خالدی، مهدی حنفی، محمود مطلق زاده، حسن بیت سعید، محمدرضا غبیشاوی (مهدی ممیزاده 39) طالب ریکانی، شروین بزرگ.

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel
تماس با ما