طالب زاده: کاترین شکدم را من به ایران دعوت نکردم

[ad_1]

طالب زاده مجری برنامه ثریا گفت: کاترین ککدم را من به ایران دعوت نکردم، او از جای دیگری دعوت شده بود و موظف نیستم در این باره به جای پاسخ دهم.

به گزارش ایسکانیوز، نادر طالب زاده پژوهشگر و مجری برنامه ثریا درباره ماجرای معرفی کاترین شکدم برای مصاحبه با ابراهیم رئیسی و حضور او در ایران اظهار کرد: کاترین شکدم میهمان کنفرانس فلسطین بود و جزوه ششصد میهمانی بود که از آنجا دعوت شدند و با تایید شدند. سیستم دعوتی آنها و چک و بازرسی آنجا به ایران آمد و ما پیش از این او را نمیشناختیم.

من تنها مسئولیت میهمانانی را بر عهده می‌گیرم که برای کنفرانس‌هایی دعوت می‌شوند که کارشان را به انجام می‌دهند مثل «افق نو» چرا که لیست میهمانان ما مشخص است و درخواست ما برای ویزا از وزارت خارجه کاملاً معلوم است. اما خانم دعوت شکدم از طریق هیچ کدام از این سیستمها نبود چرا که او در ایران حضور داشت و تنها درخواست یک مصاحبه تا با آقای رئیسی که در آن زمان کندیدای ریاست جمهوری بود، صحبتی داشت.

وی ادامه داد: خانم شکم نامهای از شبکه روسی “آر تی” داشت که در آن درخواست کرده بود تا با رئیسی صحبت کند من هم بر اساس وظیفه و از آنجایی که در تیم حمایت از رئیسی با مشورتی که با دوستان انجام دادم، اجازه دهید. گفتگو برای او گرفتم چرا که جمع بندی دوستان بر این بود که شبکه “آر تی” در بین شبکه های حاضر از همه منصفتر است، اما در این بین سوالاتی از جانب دوستان مطرح شد و او نیز به آنها پاسخ داد.

باید این را هم عنوان کنم که گفتوگوی او با رئیسی در زمان خودش یک گفتوگوی خوب بود چرا که بر این موضوع بود که چرا آقای رئیسی بهترین ریاست جمهوری جمهوری در آن زمان است.

طالب زاده افزود: بعد از آن خانم ککدم آادانه در ایران برای خود زندگی میکرد و من نیز از او خبری نداشتم; تنها در راهپیمایی اربعین یکی دو باری که سخنرانی داشتم و برای شبکه افق و پرس تی وی برای مصاحبه دعوت شده بود میدیدم که او نیز حضور دارد، عکسی که از من و این خانم همه جا پخش شده برای شبکه افق است.

من با فلسفه انجام دادم، او درباره کربلا همه مصاحبه‌هایی را انجام داد که از غرب به کشور ما وارد می‌شوند و مسلمان شده‌اند و اسلام را جذب می‌کنند برایشان مصاحبه انجام می‌دهند و آنها نیز منتشر می‌شوند و می‌توانند در این میان وجود داشته باشند. مصاحبه‌ای با اسرائیلی انجام داد که برای شبکه‌های اتفاق عجیب و غریبی بود و باید بگویم که این همه ماجراست.

مجری برنامه ثریا در پاسخ به این واکنش شما نسبت به مواردی که به سمت شما صورت گرفته است گفت: من کار خودم را میدهم و اینکه مرا دوست دارند یا نه برایم مهم نیست، چرا سالی صد میهمان به ایران میآید و میرود و من چیست؟ نه تنها در برنامه‌های خود با آنها مصاحبه می‌کنم بلکه در کنفرانس‌ها نیز شرکت می‌کنم و تا حالا ثابت کرده‌ایم که ما را برای این کنفرانس دعوت می‌کنم این گونه از آب درآیند.

وی با تاکید بر اینکه خانم ککدم ما به ایران دعوت نکردیم، گفت: او از جای دیگری دعوت شده بود و ما موظف نیستیم در این باره به جایی که پاسخ می‌دهیم; ممکن است از هزاران نفری که وارد ایران می شوند یک نفر نیز این گونه از آب در آید.

همیشه ممکن است همه چیز وجود داشته باشد، ما کار خود را انجام میدهیم و در رابطه با مصاحبه صورت گفته با آقای رئیسی نیز باید بگویم این موضوع با تصمیم کامل با افراد ذیصلاح گرفته شده و در زمان خودش نیز بسیار بوده است و درباره این موضوع. موضوعی که او این گونه از آب در آمده است باید بگویم این احتمال وجود دارد که فرد سودجویی در این بین وجود داشته باشد که سودی داشته باشد. باید ریشه‌یابی کنیم که چه کسی را دعوت کرده است و چه اتفاقی افتاده است.

[ad_2]

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان