مرکز مشاوره و برنامه ریزی دکتر شکری

ارشد دانشگاه ازاد قبول شدم و ثبت نام کردم ولی باتوجه به محیط و شرایط پیش اومده میخوام با سوابق تحصیلی دانشگاه ک قبلا بودم ثبت نام کنم هنوز شهریه رو نریختم و نیمسال اول هم هست . انسان ها اکثراً وقتی اشتباه ميکنند با خود ميگويند کاش یکی قبلا به ما ميگفت که چه کاری درست و چه کاری خطا است. تا چه موقعی از سال تصمیم دارید مطالب تازه بخوانید. رتبه لازم برای قبولیرتبه لازم برای قبولی رشته روانشناسی کنکور 1401 : رشته روانشناسی کنکور 1401 : انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. یک مشاور قوی و قدرتمند در انتخاب رشته کنکور سراسری، ابتدا سعی می کند با داوطلب و خانواده او ارتباط بگیرد.

مشاور کنکور کرمان

مشاور تحصیلی - خدمات مشاور تحصیلی مجموعه زودبیست - بهتذین مشاور تحصیلی باید به این نکته توجه داشت که بههیچعنوان دانشجوی دوره روزانه حق انتخاب در کد رشته محلهای غیر روزانه را هم بدون انصراف تا تاریخ ذکرشده نخواهد داشت. اگر در زمان مطالعه با پرسش های خيلي پیچیده ای روبرو شدید یا مباحثی وجود داشت که یادگرفتنش براي شما سخت بود خيلي ساده میتوانید بیخیال آن ها شوید و بدانید که خواندن این جور مطالب صرفا وقت شما را هدر داده و استرس شما را افزایش ميدهد . چه زمانهایی قرار است صرفا مرور و تثبيت داشته باشید. چنانچه می خواهید در کنکور موفق باشید بیش از هرچیز باید منطقی باشید. یکی از دوستای خودم که حالا پزشکی میخونه و مشاور گاج هم هست میگفت:چند هفته مونده به کنکور از یکی از آشناهاش سوالات آموزشگاه م (واقع در تهران) تو درس زیست رو گرفته! بهترین زمان شروع درس خواندن برای کنکور یکی دیگر از پرتکرارترین سوالاتی است که در جلسه مشاوره رایگان کنکور به آن پرداخته میشود.

مشاور کنکور زنجان

آزمون های قلم چی و کلاس های کنکور - سعادت آباد و شهرک غرب ... اگر هم به نمره و تراز رشته موردنظرتان برسید به همان بسنده می کنید و فرصت های بهتری را که تنها با اندکی سعی بیش تر می توانستید به دست بیاورید را از خود می گیرید. اون وقته که باید برای رسیدن به هدف بزرگت، برای خودت هدف های کوچک تعیین کنی و کم کم سعی کنی بهشون برسی. در هر دوره از پذیرش زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور یزد ، با انتشار اطلاعیه سازمان سنجش تعیین و به داوطلبان اطلاع رسانی می شود. کافی است یک پیام در واتساب به ما بدهید. اما در صورتی که شرایط مشاوره حضوری برای دانش آموزان درونگرا حتی برای جلسات اول نیز وجود نداشته باشد، ما به شما مشاوره تحصیلی آنلاین را پیشنهاد میکنیم که در ادامه این شیوه مشاوره تحصیلی را توضیح دادهایم. مطمئن باشید اغلب یا حتی هیچ کدام از حوادث ناگواری که تصور می کنید در پیش از کنکور یا جلسه کنکور امکان دارد که رخ دهد، هیچوقت برایتان اتفاق نخواهد افتاد.

مشاوره صوتی کنکور

توجه کنید که لازم نیست براي مشاوره زيادي حساس باشید یا پول های هنگفتی خرج کنید اکنون عصر ارتباطات است و شما خيلي راحت و رایگان میتوانید به تجربیات صدها نفر دسترسی پیدا کنید. چنانچه می خواهید که سرانجام شما هم همین نشود از اکنون مشورت کنید. همچنین از کلیه منابع مطالعه و نحوه برنامه ریزی و یا کارنامه های سال های گذشته آگاهی لازم را در رابطه با درصدهای هر درس و غیره به دست آورید. همه در طول سال کنکور به جایی می رسند که ذهنشان خسته شده و ديگر صبر و حوصله درس را ندارند و در این موقع حافظه شما براي فرار از درس تلاش ميکند خود را متقاعد کند که رشته مطلوبتان آنقدر هم خوب نیست و چیزی نیست که شما از این زندگی می خواهید و این فکر به آسانی شما را از مطالعه منصرف ميکند . فکر کردن به شکست، برابر شکست است.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما