مشاوران حرف آخر – اسامی مشاوران حرف آخر – صفحه مشاوران حرف آخر

همه اینا رو گفتم تا به این برسم که، اگه فکری به حال این بچه ها نشه و روند جدایی ها همینجور ادامه پیدا کنه و این شبکه های اجتماعی بصورت کنترل نشده در اختیارشون باشه، یک فاجعه رخ میده! 2-آموزش:هزینه های نجومی سرسام آور آموزشی و بحث آموزش خصوصی ، باعث شده کیفیت آموزشی دولتی بشدت افت کنه! این نکته باعث پیشرفت روز به روز شما در تحصیلاتتان می شود. اغلب اینطور اشتباهات ناشی از درس خوندن مداوم بچه ها برای امتحانات و پرسش های مدرسه است که باعث میشه مدل درس خوندنشون، مناسب آزمون های آزمایشی نباشه. هر کدوم از ما توی مدرسه و موقع امتحان دنبال کلی راه حل هستیم که چجوری درس بخونیم تا خوب یاد بگیریم یا این که چه ساعتی درس بخونیم بهتره؟ یعنی اینکه موسسه حرف آخر مکان مناسبی برای رشد و ایجاد برنامههای پیشگیری از مشکلات درسی و مطالعه است و قسمت مهمی از رسالت ما به آموزش کنکوری اختصاص دارد. یکی از مهمترین ویژگیهای مشاوره انتخاب رشته کنکور موسسه بارسا، شناخت شخصیت دانش آموزه.

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم. مهم ترین نکته برای تبدیل شدن به یک دانش آموز موثر این است که ما بیاموزیم چگونه مطالعه دقیق تر و با هوش تری داشته باشیم. به نظرتون اگه دقیقا مثل یه دانش آموز خیلی موفق درس بخونید چی میشه؟ مرد پشت تلفن پس از چند صدای بوق که هر کدام با وجود زمان اندکش برای امید به شدت طولانی به نظر می رسید تلفن را برداشت:بله امید جان! به نظر شما در رشته ای بهتر است که ادامه بدهم شیمی کاربردی ادامه کامپیوتر نرم افزار یا آی تی ادامه مدیریت صنعتی / دولتی مرتبط با شغلم ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید . به نظر من حفظ حرمت خیلی خیلی مهمه و اگه بین عروس یا داماد و خانواده ی همسرش حرمت شکسته بشه واقعا دیگه خیلی اون زندگی سخت می شه سلام دوستای گلم مرسی از دوستای خوبم که نبودنم و حس کردین دیشب کلی ذوق زده شدم دیدم حالمو پرسیدی نیلوفر جون مرسی ملیحه جونم ممنونم مهتاب عزیزم مرسی راضیه گلی ممنون به یادم بودین دوس جونیا ببخشید دیشب نیومدم سر قرار تماااامه سعیمو میکنم امشب بتونم توی جمع شما مهربونا باشم اشتباه نکن عزیزم منم اینطورم ولی خداروشکرتواین موردبخصوص خوب عمل میکنم فقط کافیه به این فکرکنی که همسرت بهترین همسردنیاست واین ناراحتی موقته راضیه تو با این حالت چه روزه ای آخه من تجربه کردمم آنی…

مشاور کنکور کی خوبه

سلام من یک ماه قبل اینکه ترم سوم شروع بشه درخواست توقف تحصیل دادم (دوره روزانه) اما مثل اینکه موافقت نشده بود ب هردلالیلی اما دوباره درخواست دادم منتها من درخواست رو زمان یک روزبعد از انتخاب واحد دادم (انتخاب واحد نکردم) ایا جریمه ترم سوم هم تعلق میگیره ؟ رتبه های برتر کنکور چیکار کردن که فقط ظرف ۴ یا ۵ ماه به رتبه زیر ۱۰۰۰ رسیدند؟ اگه تا الان صفری و شروع نکری، یا از برنامه ریزی برای کنکور عقب افتادی، نگران هیچی نباش هنوز هم دیر نشده. احتمالا هیچی چون شما باید سبک یادگیری مربوط به شخصیت خودتون رو پیدا کنید. تلفن را قطع کرد زیر چانه اش گذاشت و شروع کرد به غر زدن پشت سرهم:نه نمیشه، نمیشه، حتما یه راهی داره، نمیشه این همه زحمت بکشی و نتیجه نده، چندسال شبانه روز زحمت بکشی، تفریح را، فیلم را سریال را، موسیقی را، گردش را، تفریح را، بازی را، رفاقت را، درد و زهر مار و کوفت و مرض را کنار بگذاری و آخرهم هیچی به هیچی! با یکی از دبیرای بزرگ کنکوری که دبیر ما بود و حرف میزدیم، اون میگفت ، تو بعضی از “استانها” اصلا حتی همایش برگزار نمیشه!

برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی خانه کارگر واحد کرج با ما همراه باشید. اگر در ظاهر بخواهیم قضاوت کنیم بله همینطور است چون ما آموزه هایی را به افراد می آموزیم که در جای دیگر نمی توانند آنرا بدست آورند. محمد دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت می گوید:« آقای سرورپور خیلی مهربان و دلسوز هستند و همواره در سخت ترین شرایط هم کنار شاگردانش می ماند. واقعا خیلی سخته، درسته من فقط حرفای تعداد کمی از اونا رو شنیدم اما تو ذهنم دنبال پیدا کردن عوامل مشترک بودم! هنگامی که از درمانگاه میان خیابان می گذشت، پاهایش سست شد، ناخواسته ایستاد و دست روی زانوهایش گذاشت، مانند کسی که تا به حال هیچ پزشکی را ندیده بود به دو مرد سفید پوشی که مقابل در ورودی همان درمانگاه مشغول سخن بودند را برانداز کرد، بی آنکه بداند چشمانش را تیز کرد، نفس هایش را عمیق کرد و سرش را کمی پایین انداخت و در حالی که هنوز به همان جای قبلی نگاه می کرد و جهت چشمانش رو به بالا بود مانند گاو وحشی به آن لباس های سفید را پارچه های قرمز می دید که باید با حمله آن ها را تکه پاره می کرد قدم برداشت تا به آن سمت خیابان که درمانگاه بود برود اما ناگهان با صدای بوق ممتد به خود آمد، نگاهی کرده بی آنکه متوجه شده باشد یک باره به میانه خیابان آمده بود، مرد راننده از پراید سفیدش پیاده شد و شروع به داد و بی داد کردن کرد که آهای جوان حواست کجاست؟

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره ثبت نام کنکور ارشد لطفا از صفحه ما بخواهید.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما