مصاحبه با سارا صادقی، ۶۷ منطقه ۲ انسانی – مجله کتابچی

پس از اتمام تستهای تمرینی تعدادی تست را انتخاب کنید و این تستها را در زمان معین پاسخ دهید به عنوان مثال میتوانید 35 تست را انتخاب کنید و 35 دقیقه به آن زمان اختصاص دهید، تعداد 200 الی 300 تست در هفته برای درس شیمی قابل قبول است البته هر چه تعداد تستهایی که حل میکنید بیشتر باشد تسلط شما در تستزنی نیز بیشتر خواهد شد. 1-متقاضیان پس از دریافت نتیجه رشتههاي داراي شرايط خاص آزمون سراسري سال 1400، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه، جزء معرفیشدگان براي انجام مصاحبه در رشتههاي مورد نياز آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي قرار گرفته باشند، باید برای اقدامات بعدي با مراجعه به آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره كل آموزش و پرورش محل اقامت به شرح جدول شماره (1) مندرج در ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند. مجموعه ای که با دریافت بهترین و منطقی ترین قیمت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور خدماتی در خور توجه را برای داشتن بهترین و بی نقص ترین انتخاب رشته خدمت شما دوستان و عزیزان گرامی ارائه می کنند. توصیه می شود مکان مناسب برای مطالعه خود انتخاب کنید.

و چگونه یک انتخاب رشته درست انجام بدیم؟ 3- بعد از مشخص شدن هدف و حجم مطالب مورد مطالعه، شما باید برای انجام این کارها زمان بندی کنید. زمان بندی را فقط و فقط خودتان میتوانید انجام دهید زیرا از آنجا که توانایی داوطلبان متفاوت است هیچ مشاوری توان برنامه ریزی با این حد از دقت را ندارند و خود شما باید مشخص کنید جه میزان از کدام درس را به چه نحوی مطالعه کنید. تا زمانی که مشخص نکنید چه حجمی را در چه زمانی تمام کنید برنامه ی شما بهینه نیست. تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۱ چه زمانی و توسط کدام نهاد اعلام خواهد شد؟ برای خواندن درس های چند سال فقط در چند ماه و مرور و تست زنی آنها باید از روش های جدید و کاربردی استفاده کرد چراکه روش های سنتی قدیمی جوابگوی این حجم درس در این بازه زمانی اندک نخواهند بود. برای موفقیت در کنکور سراسری به ابزار مختلفی مانند منابع کنکور سراسری، کتاب های کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی و همچنین مشاوره و راهنمایی متخصصان این زمینه نیاز دارید که در این مقاله سعی خواهیم کرد به صورت کامل توضیحاتی در مورد موفقیت در کنکور سراسری ارائه دهیم. موفقیت در کنکور سراسری و دستیابی به اهداف بلند مدت برای آینده ای بهتر نیازمند دانستن و داشتن برنامه ای جامع و کامل و همچنین استفاده از مشاوره های تحصیلی برای کمک و راهنمایی بیشتر دراین کارزار میباشد.

مشاور کنکور رفیعی گرگان

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری نقشی مهم و کلیدی برای موفقیت در کنکور سراسری دارد. رشته مددکاری اجتماعی و بازار کار : در حال حاضر بازارکار مناسبی در کشور برای فارغ التحصیلان مددکاری اجتماعی از منظر استخدام مددکار یا خود اشتغالی وجود دارد و با توجه به چالش ها و مسایلی که روز به روز در جامعه و زندگی مردم بیشتر می شود، نیاز به مددکاران اجتماعی نیز رو به افزایش است. دانشگاه تهران را که همه میشناسیم و در انواع رشته ها پذیرش دارد . در تست زدن زیاد هم نباید افراط کرد مخصوصا برای پشت کنکوری ها که حجم مطالب درسی و تنوع مطالب زیاده نباید تعداد تست های تمرینی اینقدر زیاد باشه که از بقیه مباحث و بقیه درس ها عقب بمانند. درصد و رتبه قبولی پرستاری سراسری 1400 » گاهی ممکن است شیفت شب به او بخورد و به همین دلیل معمولا برنامه ی زندگی یک پرستار با افراد معمولی فرق می کند از دیگر مشکلات پرستاری می توان به برخورد مستقیم با بیماران و امکان آلودگی به بیماری های مختلف در بیمارستان اشاره کرد.

همچنین مشاهده کارنامه های داوطلبان سالهای قبل کنکور سراسری میتواند شما را آگاه کند. کنکور سراسری مسیر زندگی دانش آموزان را تعیین می کند. دانش آموزان باید از زمان و لحظات خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. دانش آموزان عزیز با تماس به مرکز مشاوره نیتا میتوانند از راهنمایی مشاورین این موسسه درجهت موفقیت خود در کنکور سراسری استفاده کنند. یعنی هدف خود را براساس استعداد و توانایی خود تعیین کنند. سیناتهرانی در این مصاحبه، به مسائل مختلفی از جمله تولید ثروت در دوران دبیرستان ، ماجرای خواندنی نحوه ورودش به مقوله مشاوره کنکور ، دیدگاهش برای حضور در برنامه های تلویزیونی، نگاهش نسبت به منتقدین و موضوعات دیگر پاسخ داده كه در ادامه آن را می خوانید. سلام من که متقلب نیستم میتونم به اخیار خودم ازمون رو بدم؟ میخواید سرعت مطالعتون رو ظرف 1 ماه 20 برابر بیشتر کنید؟ تا برای رسیدن و قبول شدن در رشته دلخواهتان چقد باید تلاش کنید. مشاور برای این است که شما در مسیر تلاش خود به بن بست نرسید. 9 درصد باقیمانده نیز وجود مشاور تحصیلی را مفید دانسته اما هنوز تصمیمی برای داشتن آن اتخاذ نکرده بودند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما