مقایسه اساتید و تدریس این دو موسسه – سایت مشاور

در حال حاضر آزمون های آزمایشی خوبی برگزار می شود که زمان برگزاری آن ها بعضا دو هفته یکبار یا سه هفته یکبار است. این بخش دارای 50 سوال حفظی، مفهومی و محاسباتی می باشد که برای آن 36 دقیقه زمان پاسخگویی در نظر گرفته شده است. از مهم ترین و سوال برانگیز ترین بخش های زیست می توان به گردش مواد و انتقال نسل ها اشاره کرد. همچنین بعد از اتمام مشاوره می توانید نظر خود را درمورد کیفیت مشاوره و رضایت از مشاوره تحصیلی تلفنی خود به مدیریت مجموعه مشاوره هیوا انتقال دهید. با توجه به همه این کاستی ها توصیه می شود بعد از صحبت کردن با مشاور خود و شنیدن نظر دیگران یکی از آزمون های آزمایشی موجود را انتخاب کنید و به صورت مرتب در آزمون ها شرکت فعال داشته باشید. دومین دفترچه ای که در کنکور تجربی در اختیار داوطلبان شرکت کننده در آزمون قرار می گیرد، دفترچه اختصاصی است که از 5 درس اختصاصی و مهم این رشته یعنی زمین شناسی، ریاضیات، زیست شناسی، فیزیک و شیمی تشکیل شده و ضرایب، تعداد سوالات و مدت پاسخگویی هر درس با دیگری متفاوت می باشد.

در انتها می توان گفت که آگاهی از بودجه بندی کنکور سراسری تجربی به تنهایی کافی نیست. یکی از معایب آن را می توان به زمانبر بودن استفاده از این خدمات نسبت به مشاوره های تلفنی و یا حضوری دانست. زیرا اکثر داوطلبان با وجود آگاهی از بودجه بندی و منابع کنکور تجربی، توان اجرای صحیح و درست تکنیک ها را ندارند. این رشته برای بسیاری از شرکت کنندگان کنکور انسانی جذاب بوده و تمایل به ادامه تحصیل در این رشته را دارست.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید. داوطلبان می توانند به صورت تلفنی یا حضوری برای مشاوره انتخاب رشته کنکور اقدام نمایند. فرآیند جلسات مشاوره به صورت هفتگی برگزار می گردد. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در طول فرآیند کنکور سراسری آماده خدمت رسانی به داوطلبان هستند. برای اطلاع از منایع کنکور سراسری رشته تجربی که توسط سازمان سنجش به طراحان سوال و داوطلبانی کنکوری ابلاغ شده است، مطالعه مقاله زیر پیشنهاد می گردد. به منظور اطلاع از آخرین اخبار کنکور سراسری پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا باشید. در مشاوره کنکور به شما آموزش خواهند داد که چگونه مطالعهای باکیفیت و مفیدی داشته باشید.

مشاور کنکور فنی حرفه ای

این کارشناسان از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات بوده و می توانند برنامه ریزی کنکور سراسری ۱۴۰۱ را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهند. ولی در کل توصیه می شود هدف خود را بطور کامل مشخص کنید و با دید باز وارد وادی کنکور شوید. از درس فیزیک 30 سوال در کنکور تجربی 1401 طرح می شود که برای پاسخگویی به این سوالات 37 دقیقه زمان دارند. اشتباه اصلیام در پاسخگویی به سؤالات عمومی این بود که تنظیم زمان را درست انجام ندادم. درس شیمی در کنکور 35 سوال را به خود اختصاص می دهد. کلاسهای خصوصی نیمه خصوصی و نیمه گروهی از ابتدایی تا کنکور و دانشگاه و پاسخ به سوالات دانشجویان عزیز تا خط پایان با شما خواهیم بود. در ادامه مشاورین رتبه برتری که از دانشجویان رشته های برتر گروه انسانی دانشگاه تهران هستند با شما ارتباط برقرار می کنند و تا روز کنکور پشتیبان و همراه شما هستند. فرهنگ و معارف اسلامی، سومین بخش از دفترچه عمومی کنکور تجربی را با 25 سوال و 17 دقیقه زمان به خود اختصاص داده است. بنابراین داوطلبانی که تمایل به قبولی در رشته های پرمتقاضی رشته تجربی را دارند، می بایست بر روی این درس تسلط خوبی داشته باشند.

مشاور کنکور شد

داوطلبانی که جزو اقلیت های دینی (زرتشتی، کلیمی و مسیحی) هستند، در صورتی که تمایل به پاسخگویی سوالات مذهب خود دارند، می بایست در فرم ثبت نام کنکور سراسری دین مورد نظر را انتخاب نمایند. البته پیشنهاد ما این است که اول خیلی سبز را کار کنید و اگر کتاب را چند دور مرور کردید و مطلب تازه ای برای شما نداشت به سراغ منبع دوم بروید. نکته مهم: شروع کردن در زمان مناسب حتی به غلط و ایجاد روحیه ی پیش بردن به مراتب خیلی بهتر از دیر شروع کردن است. گرچه کنکور سال های اخیر نشان داده است که هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. برای مثال کسی که خواهان درصد 60 برای درس فیزیک است با خواندن دروس پیش 2 فیزیک و فصل مدار و خازن از فیزیک 3 و فصول مغناطیس و الکترو مغناطیس از فیزیک 3 می تواند به هدف خود برسد. برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت دید بسیار خوبی به داوطلب می دهد و خیال او را آسوده می کند که مثلا درس زیست شناسی را تا آخر بهمن ماه بطور کامل یاد خواهم گرفت و در دوران طلایی عید به تست زنی و مرور مطالب و خواندن خلاصه هایی بپردازد که در طول سال به جمع آوری آنها پرداخته است.

مشاور کنکور حسین پور

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور حسین پور – از طریق صفحه وب آیندگان کلیک کنید – بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما